Polski PL | DE Niemiecki

KANCELARIA
RADCÓW PRAWNYCH

ul. Kościuszki 51/1
67-300 Szprotawa
tel./fax 68 376 86 42


Aleksandra Jasinowska

RADCA PRAWNY


Monika Chmielewska-Szylar

RADCA PRAWNYOIRP
WYNAGRODZENIE

Wynagrodzenie Naszej Kancelarii jest ustalane indywidualnie z każdym Klientem przed przyjęciem zlecenia lub podjęciem stałej obsługi prawnej. Działamy w sposób jasny i przejrzysty, ustalając wynagrodzenie nie tylko w oparciu o charakter sprawy oraz stopień jej trudności lecz przede wszystkim mając na uwadze możliwości i sytuację finansową naszych Klientów.
Podstawę ustalenia wynagrodzenia Kancelarii stanowi Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 roku w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu.
Opłaty za czynności Radców Prawnych (.pdf)

W przypadku podjęcia stałej współpracy proponujemy możliwość ustalenia wynagrodzenia ryczałtowego, obejmującego stałą z góry ustaloną stawkę za prowadzenie konkretnej sprawy lub stałe wynagrodzenie miesięczne.
Istnieje również możliwość wynagrodzenia godzinowego ustalonego proporcjonalnie do ilości poświęconych godzin na realizację konkretnego zadania.
Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż w każdym przypadku istnieje możliwość negocjowania stawek wynagrodzenia w zależności od potrzeb, oczekiwań oraz sytuacji finansowej naszych Klientów.
KONTAKT


Logo Facebook
Aleksandra Jasinowska

RADCA PRAWNY


tel. 606 508 519
aj@radca.zagan.pl
Monika Chmielewska-Szylar

RADCA PRAWNY


tel. 693 526 165
mcs@radca.zagan.pl